پیام مسئول اداره مرکزجوین

  خداوند قادر منان را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به شما استادان گرانقدر، دانشجویان عزیز و همکاران گرانمایه را عنایت فرمود. توفیق خدمت در دانشگاهی که به برکت کمک ده میلیون ریالی حضرت امام رضوان الله تعالی علیه پا گرفت و به اوج بالندگی و شکوفائی رسید و اکنون به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی حضوری در جهان می‌رود تا قلّه‌های علم و دانش را فتح نماید و با جنبش نرم‌افزاری و نهضت تولید علم، ایران اسلامی را در آستانه‌ی تحولی چشمگیر قرار دهد که نمونه‌ی بارز آن دستیابی دانشمندان ایرانی به تکنولوژی سوخت هسته‌ای و نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی و … است.

   دانشگاه آزاد اسلامی مرکز جوین هم یکی از ثمرات این شجره‌ی طیبه است که در کنار دیگر واحدهای دانشگاهی در تحقق این امر مهم از هیچ سعی و کوششی فروگذار نبوده و نخواهد بود و با فراهم نمودن فضای آموزشی مناسب، تجهیز نمودن آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها و استفاده از استادان مجرب و دل‌سوز سعی در رسیدن به حد مطلوب و استانداردهای آموزشی و رفاهی را دارد و برای تحقق این امر تمامی مسؤولین واحد از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. همین‌جا لازم می‌دانم از راهنمایی‌ها و مساعدت‌های نماینده‌ی محترم تام‌الاختیار ریاست عالیه‌ی دانشگاه در استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، تقدیر و تشکر نمایم. همچنین از مسؤولان محترم شهرستان جوین، به‌ویژه امام‌جمعه‌ی گرانقدر، فرماندار گرامی، نمایندگان عزیز و دلسوز و سایر بزرگواران، کمال سپاسگزاری را داشته باشم.

   امیدوارم مرکز جوین در آینده‌ای نزدیک با همّت و تلاش همه‌ی مسؤولان و همکاران محترم بتواند به یک دانشگاه جامع و کامل تبدیل گردیده و منشاء خیر و برکت بیشتری برای استان و مردم بزرگوار و شریف شهرستان جوین باشد

مسئول اداره مرکزجوین

۱۳۹۸، مرکز فنّاوری اطلاعات، دانشگاه آزاد اسلامی، جوین، ایران.